MENU

niedziela 21 maja 2017
12:00
KONCERT FAMILIJNY „ZAPLĄTANI W DŹWIĘKI III”
V FESTIWAL MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ IM. WOJCIECHA KILARA
kup bilet
WYKONAWCY: 
Piotr Bukowski aka Matt Bukovski / kierownictwo artystyczne, prowadzenie
Uczniowie szkół gimnazjalnych (ok. 20 osób) 

"Zaplątani w dźwięki" to projekt edukacyjno-artystyczny adresowany do młodzieży gimnazjalnej, którego ideą jest rozbudzanie kreatywności i poszukiwanie nowych źródeł inspiracji. Tematycznie koncentruje się na zagadnieniach związanych z komponowaniem i wykonaniem utworu muzycznego. Uczestnicy projektu, na kolejnych etapach jego realizacji, biorą aktywny udział w przygotowaniu oraz prezentacji dzieła muzycznego, stając się w ten sposób jego współtwórcami, a następnie wykonawcami. Ich działania są rodzajem twórczego eksperymentu, w którym dźwięki zapisane wcześniej w partyturze przez kompozytora zaczynają współistnieć z brzmieniami elektronicznymi, podlegają modulacjom i otrzymują nowy kontekst.
 
W dniach 15-­20 maja 2017 prowadzący projekt kompozytor i DJ – Piotr Bukowski będzie pracował z ok. 20­-osobową grupą młodzieży, przygotowując wraz z nią utwór o charakterze improwizatorskim, balansujący między muzyką poważną a nowoczesnymi brzmieniami rozrywkowej muzyki elektronicznej. Finałem projektu będzie koncert, podczas którego 21 maja 2017 na scenie Filharmonii Gorzowskiej wystąpią wszyscy uczestnicy projektu.
 
BILETY: 
10 zł / bilet ulgowy dla dziecka (do 16 lat) 
15 zł / bilet normalny dla opiekuna 
20 zł / bilet normalny indywidualny
55 zł / bilet rodzinny (dla sześciu osób, w tym maksymalnie dwóch dorosłych – dostępny wyłącznie w kasie biletowej)

V FMW
 
-------------------------------------
Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.   
Realizacja:   Virtualnetia.com