MENU

piątek 26 maja 2017
21:00
V FMW
SPOTKANIE DLA PUBLICZNOŚCI
Z JANEM KANTYM­-PAWLUŚKIEWICZEM
V FESTIWAL MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ IM. W. KILARA
kup bilet

Jednym ze stałych punktów programu kolejnych edycji Festiwalu są organizowane dla festiwalowej publiczności spotkania z udziałem zapraszanych Gości. Ideą tych spotkań jest możliwość bezpośredniego kontaktu ze znakomitymi artystami, kompozytorami, a także z osobami, które są im szczególnie bliskie. Spotkania, dzięki ich moderowanej formule, są niepowtarzalną okazją, by dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy dotyczących życia tych osób, ich twórczości, planów na przyszłość, definiowania przez nie takich pojęć jak muzyka czy sztuka, a także – by posłuchać, co sądzą na rozmaite tematy, o które zapyta prowadzący i publiczność. 

Gościem Specjalnym Gali Finałowej Festiwalu będzie kompozytor, artysta i twórca wszechstronny – Jan Kanty Pawluśkiewicz, na spotkanie z którym zapraszamy zaraz po koncercie, 26 maja 2017. Prowadzącą spotkanie będzie filmoznawca, teoretyk mediów i prezes gorzowskiego DKF Megaron – Iwona Bartnicka.   

V FMW

-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Realizacja:   Virtualnetia.com